Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Naši partneri

Úvod Naši partneri

Pracovná agentúra Pro-Staff

Agentúra práce, ktorá pôsobi na trhu sprostredkovania pracovných pobytov od roku 2002. Ponúka prácu v zahraničí pre animátorov a hotelový personál v celej Európe. Agentúra ponúka prácu v Holandsku v stavebníctve, v Nemecku, Španielsku, Grécku, na Cypre, Malte a iných krajinách.

 

Eventová agentúra Pro-Staff

Eventová agentúra s dlhoročnou praxou v organizovaní spoločenských eventov a firemných akcií na Slovensku a v zahraničí. Ponúka firmám spoluprácu pri organizácii eventov,  športových podujatí, akcii pre deti, firemných hier, teambuildingov alebo rodinných slávností.

 

Mascots.sk
Mascots.sk pre Vás vyrobí maskota presne podľa Vašich predstáv, či už podľa Vami dodaného grafického návrhu alebo podľa grafického návrhu z ich grafického štúdia. Okrem výroby vlastného maskota ponúka aj možnosť požičať si maskotov, ak nemáte vlastného maskota.

 

Zdraveflase.sk

E-shop Zdraveflase.sk ponúka fľaše na vodu na pitie - sklenené, nerezové, plastové, ďalej termofľaše pre deti aj dospelých, termosky a takisto termohrnčeky na kávu od renomovaných výrobcov: Lifefactory, Eco Vessel, Made Sustained, Cheeki, Esbit, Zdravá láhev a iné. Nájdete tam okrem toho aj 2-litrové fľaše, 2 litrové termosky, detské fľaše pre najmenších z rôznych materiálov alebo rady, ktorá je najlepšia fľaša na vodu a podľa čoho si ju vybrať. V ponuke sú športové fľaše pre športovcov, ale aj iné produkty na každodenné použitie.
 

Zdravelahve.cz

E-shop Zdravelahve.cz je českou verziou e-shopu Zdraveflase.sk. Ponúka okrem iného aj zdravé láhve na pití a takisto termohrnky na kávu a čaj. Zdravelahve.cz ponúka široký výber produktov rôznych značiek a zároveň zdravšiu alternatívu k jednorázovým plastovým fľašiam.

 

Party eshop AnimationShop.sk

V party obchode AnimationShop.sk si môžete objednať balóny na party, party doplnky, tvarovacie balóniky a iné vecičky na oslavy narodenín, párty alebo len tak na posedenie s rodinou alebo priateľmi.
Copyright 2018 - 2023 © pracaprimori.sk