Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Recenzie Pro-Staff

Úvod Recenzie Pro-Staff

Toto je jedna z referencii alebo recenzii na Agentúru Pro-Staff. Poslal nám ju animátor Juraj, ktorý absolvoval animátorsky kurz a následne bol pracovať ako animátor v Španielsku:

 

Juraj V. (animátor, Španielsko)

 

Dobrý deň!

 

Chcem sa poďakovať celému týmu Pro-staff. Pomohli ste mi nájsť prácu a to nie hodsiakú, za čo som Vám vďačný!

Som spokojný s nástupným platom aj s pracovnými podmienkami. Mám zmluvu na dobu neurčitú, bývanie, stravu a internet zadarmo. Pracujem v kolektíve fajn ľudí a šéfka je tiež super.

 

Bol som pripravený na niečo podstatne horšie, keď nám Emil na školení hovoril o 15 hodinových pracovných smenách, o mnohých ľuďoch ubytovaných na jednej izbe, poďla možností ďalej od hotelu alebo v tých najhorších izbách, atď,... V knihe o animácií som sa dočítal o nevyspanosti, o práci animátora ako nosiča kufrov a včasnom vstávaní, atď atď... Namiesto toho bývam v takej istej izbe ako hoteloví hostia, o izbu sa delím s dvoma super Holanďankami, pracujem 8 hodín 5 dní v týždni, spím 9 hodín denne, vstávam o deviatej, niekedy o pol desiatej. Z výplaty mi po zaplatení jedla, bývania a internetu zostane 705 euro, čo by mi na Slovensku asi nezostalo a pracovnú zmluvu na dobu neurčitú som už niekoľko rokov nezažil... Takže všetko super !!!

Ešte raz Ďakujem !!!

 

Čo sa mi potvrdilo, animácia nie je taká jednoduchá ako sa môže zdať. Keďže nemám žiadne predošlé skúsenosti, musel som sa naučiť kompletne všetko od základu. Robil som chyby snáď všade, kde sa dalo. Myslím si, že dávam šéfke aj kolektívu poriadne zabrať. Hoci nechcene. Ešte aj dnes, po 6 týždňoch, mám problémy s choreografiami a DJ-ing som vôbec nezvládol. Ale v ostatných smeroch si myslím, že si vediem dobre. Mám od hostí pekné referencie na tripadvisor, deti z miniklubu ma majú radi, rodiči ďakujú, atď atď... Riaditeľ hotela mi vravel "sigue así", čo znamená "len tak ďalej". Tak predpokladám, že aj napriek nedokonalostiam je spokojný a o prácu neprídem.

 

S pozdravom a prianím pekného dňa

 

Juraj

 

Pozri ďalšie recenzie na prácu v zahraničí.

 

 

 

Copyright 2018 - 2023 © pracaprimori.sk