Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Práca v Nemecku

Úvod Práca v Nemecku

Pozrite si pracovné ponuky na brigády a prácu v Nemecku pre páry, ženy, mužov v hoteloch, penziónoch, reštauráciach a iných zariadeniach cestovného ruchu v Nemecku.

 

Aktuálne voľné pracovné ponuky v Nemecku:

Práca pre hotelový personál, práca v zábavom parku. Najviac pracovných ponúk do zahraničia resp. do nemeckaponúka pracovný portál Profesia.

Prípadne si pozrite ďalšie pracovné ponuky do zahraničia.

 

Plat v Nemecku

Podľa pozície 1900 - 3100 Eur mesačne + strava a ubytovanie zdarma

 

Detail práce

Pracovné pozície, ktoré ponúkame  v nemecku sú vhodné pre ženy aj mužov, pre páry aj jednotlivcov. Vítaní sú takisto študenti príp nezamestnaní so znalosťou koneračnej nemčiny

 

Poplatky

Účastnícky poplatok za prácu v Nemecku je 0 EUR, takže sprostredkovanie práce v Nemecku je zdarma. Pracovná zmluva sa podpisuje po akceptácii uchádzača zamestnávateľom prípadne po nástupe do zamestnania.

 

Doprava

Dopravu do Nemecka si zabezpečuje účastník individuálne. Cena letenky do Nemecka závisí od leteckej spoločnosti, sezóny a typu letenky. Zarezervujte si tu letenky do Nemecka.

 

Iné výhody:

- možnosť zdokonaliť sa v nemeckom jazyku a nadobudnúť nové skúsenosti v zahraničí

- lukratívne platové ohodnotenie

- práca v peknom prostredí

 

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o prácu v Nemecku, je potrebné  poslať nám  životopis v nemeckom jazyku s fotografiou tváre a zároveň uviesť o akú pozíciu máte záujem.

Copyright 2018 - 2023 © pracaprimori.sk