Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Práca na Malte

Úvod Práca na Malte

Ponúkame prácu a letné brigády na ostrove Malta pre hotelový personál (čašníci, barmani, chyžné, recepčné, pomocníci v kuchyni, atď) a pre animátorov v hoteloch a vodných parkoch.


Náplň práce

Animátor/ka organizuje kompletný program pre deti v rámci Mini Klubu, na pláži, pri bazéne, výlety s deťmi do okolia, večernú animáciu pre deti, tematické večery, diskotéky pre deti, karnevaly, detské show v spolupráci s ostatnými animátormi pod vedením šéfanimátora. organizuje predovšetkým športové turnaje a aktivity v priebehu dňa a zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch. Podľa svojej špecializácie a vybavenia hotelového komplexu organizuje aktivity ako plážový volejbal, futbal, tenis, stolný tenis, vodné pólo, boccia, šípky, aerobik, aquagym, strečing, taeboo atď.

Čašník/čka – pracuje v hotelovej reštaurácii alebo bare. Náplňou práce sú štandardné povinnosti čašníkov podľa požiadaviek F&B manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného, obsluha hostí v hotelovej reštaurácii, bare a iných hotelových prevádzkach. Potrebné je vzdelanie v danom obore alebo nadobudnuté praktické skúsenosti.

Barman – náplňou práce sú štandardné povinnosti barmana podľa požiadaviek F&B manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného. Vyžaduje sa schopnosť pracovať samostatne za barovým pultom a znalosť miešania kokteilov. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti s prácou podobného charakteru.

Chyžná – náplňou práce sú štandardné povinnosti chyžnej podľa požiadaviek housekeeping manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti s prácou podobného charakteru.

 

 

Jazykové znalosti

V závislosti od pozície konverzačná až výborná znalosť anglického jazyka.

 

Mzda

550 – 650 EUR netto mesačne – animátori
850 – 950 EUR brutto mesačne – hotelový personál

 

Dĺžka pracovného pobytu na Malte

od 3 mesiacov vyššie

 

Pracovná doba

Animátori: 8-10 hodín denne / 6 dní v týždni + jeden deň voľna.
Hotelový personál: 8 hodín denne / 5 dní v týždni + nadčasy platené extra

 

Ubytovanie a stravovanie

Animátori:
Zabezpečené je bezplatné ubytovanie a stravovaniev hoteli, alebo v apartmánoch v blízkosti hotela.
Stravovanie je vo forme plnej penzie (raňajky, obed, večera) zdarma.

 

Hotelový personál:
Ubytovanie nie je zabezpečené. Stravovanie je zdarma len počas pracovnej doby.

 

Poistenie

Je zabezpečené úrazové poistenie počas pracovnej doby.

 

 

Letenky na Maltu

Letenku si zabezpečuje účastník individuálne. Zarezervujte si tu letenky na Maltu. Po odpracovaní dohodnutej doby poskytujú niektorí zamestnávatelia bonus ne letenku.

 

 

Ako získať job

Pozície na Malte obsadzujeme na osobných pohovoroch so zamestnávateľmi štandardne od januára do apríla. Tu nájdeš aktuálne ponuky práce v zahraničí.

 

Mimo týchto termínov je možné získať prácu na Malte absolvovaním telefonického pohovoru so zamestnávateľom.

 

 

 Copyright 2018 - 2022 © pracaprimori.sk