Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Práca v Holandsku

Úvod Práca v Holandsku

Práca holandsko

Popis práce v Holandsku, informácie o pracovnom mieste:

Pre holandské stavebné a lodné spoločnosti hľadáme skúsených zamestnancov - elektrikárov, inštalatérov, stolárov, zváračov, montérov potrubí, tesárov a pracovníčky v sklade. Práca v Holandsku je s nástupom ihneď.

Pracovné pozície v Holandsku a plat:
• Inštalatér - plat 2736 € v hrubom mesačne (cca 2160 € v čistom)
• Elektrikár - plat 2592 € v hrubom mesačne (2025 € v čistom)
• Zvárač- plat 3376 € v hrubom mesačne (2600 € v čistom)
• Montér potrubí - plat 3376 € v hrubom mesačne (2600 € v čistom)
• Tesár - plat 2600 € v hrubom mesačne (2050 € v čistom)
• Stolár - plat 2800 € v hrubom mesačne (2025 € v čistom)
• Pracovníčka v sklade - plat 2160 € v hrubom mesačne (1640 € v čistom)

Pracovný čas:
• pondelok - piatok od 7:00 do 17:00 (vrátane prestávok) – 45 hodín týždenne
• okrem toho budú požadované nadčasy.

Náplň práce:

Pracovníčka v sklade:
• triedenie prichádzajúceho inventára zo supermarketov do skladu
• čistenie inventára
• registrácia a uskladnenie očistených dielov

Stolár - montér:
• upevňovanie stien na modulárnych domoch za pomoci pneumatického náradia
• príprava a výroba stien a striech z drevených rámov podľa drevených foriem
• osádzanie izolačného materiálu a elektrického vedenia

Inštalatér:
• vykonávanie inštalatérskych prác v modulárnych budovách
• montáže a opravy sanitárnych, vykurovacích zariadení, potrubí a kanalizácií
• detekcia a riešenie problémov týkajúcich sa inštalatérskych prác

Elektrikár:
• práca elektrikára v modulárnych budovách
• hlavne ťahanie káblov
• zisťovanie a riešenie problémov týkajúcich sa práce elektrikára

Zvárač:
• príprava pre zváranie - poloha, tvar a rozmery zvarov, typ materiálu (materiálov), požadovaná kvalita, spôsob zvárania
• zváracie práce podľa rôznych metód a zváracích postupov ako napr. tyčové zváranie, MIG zváranie rôznych druhov ocele vrátane zliatiny
• vykonávanie oblúkového zvárania na spájanie oceľových kusov
• odstraňuje zvyšky zvaru a chyby zvárania
• kontroluje vzhľad a čistotu zvaru

Montér potrubí:
• čítanie výkresov a ich prevedenie do praxe
• meranie, rezanie, ohýbanie a brúsenie kovových potrubia na požadovanú dĺžku
• tvrdé spájkovanie (plazmové pálenie)
• príprava potrubí, kolien, prírub pre zváračov
• vykonávanie zváračských prác na častiach potrubia podľa rôznych metód
• kontrola a tlakové skúšky zváraných častí potrubia

Tesár:
• debnenie a vystuženie, príprava na konkrétne nalievanie
• nalievanie betónu
• odstránenie debnenia z foriem a čistenie foriem
• opravy a povrchová úprava betónu (so špecifickými nátermi)

Iné výhody práce v Holandsku:

• práca 45 hodín týždenne (9 hodín denne, 5 dní v týždni)
• uzavretie zmluvy na obdobie šiestich mesiacov s možnosťou predĺženia
• ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom
• zabezpečené zdravotné a úrazové poistenie podľa holandských zákonov
• príjemné pracovné a životné prostredie
• možnosti zapojiť sa do vzdelávacích a rozvojových programov
• profesionálny pracovný rast
• náklady, ktoré si platí zamestnanec, sú strava a doprava do práce

Všeobecne požiadavky na uchádzača:

• skúsenosti a technické znalosti vo danom odbore
• schopnosť pracovať v tíme
• vodičský preukaz B a najlepšie vlastné auto (v prípade dochádzania do práce vlastným autom bude poskytnutá dodatočná kompenzácia)
• základy alebo konverzačná znalosť nemčiny alebo angličtiny
• čistý výpis z registra trestov

Informácie pre uchádzača:

V prípade zájmu o túto pozíciu, nám pošli životopis v anglickom jazyku. Tu je naša kompletná ponuka práce do Holandska, kde nájdeš podrobnejšie informácie o jednotlivých pracovných pozíciach v Holandsku.