Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Pracovná agentúra

Úvod Pracovná agentúra

Výber pracovnej agentúry

Ak sa chystáš pracovať do zahraničia, výber pracovnej agentúry je jedna z najdôležitejších veci a mal by si jej prikladať spolu s výberom pracovného miesta najväčšiu pozornosť. Spoľahlivá resp. najlepšia pracovná agentúra je taká, ktorá ti všetko vysvetlí, vždy ti odpovie na tvoj email alebo telefonát a nezabúda na teba ani v zahraničí. Dobrá pracovná agentúra sa rovná polovica úspechu.

 

Čo musí splňať pracovná agentúra

V minulosti museli mať pracovné agentúry povolenie na sprostredkovanie práce za úhradu od Ústredia práce, rodiny a sociálnych vecí. V súčasnej dobe postačuje agentúram, ktoré chcú posielať pracovníkov do zahraničia, len živnostensky list na sprostredkovanie zamestnania. Pozri si náš blog o práci v zahraničí, pokiaľ sa chystáš za prácou vonku.

 

Referencie pracovnej agentúry

Na Slovensku existuje množstvo pracovných, personálných a sprostredkovateľských agentúr. Pred vycestovaním je dobré si agentúru preklepnúť a venovať dostatok času vyhľadaniu referencií a skúseností uchádzačov, ktorí s danou pracovnou agentúrou vycestovali do zahraničia už v minulosti.

 

Zoznam pracovných agentúr

Ústredie práce sociálnych vecí a rodiny poskytuje a pravidelne aktualizuje na svojom webe oficiálny zoznam pracovných agentúr.

Copyright 2018 - 2023 © pracaprimori.sk